top of page

פרס אחד שמדבר על אהבה אישית, ואחד לכבוד האחיות

עודכן: 22 ביולי 2020

אז לפני מספר ימים הבטחתי שאסקור חלק מהפרסים מתחרות שיווק פארמה האירופאית שנערכה בתחילת החודש. תחרות מצויינת, שחשובה לכל איש בתעשייה שלנו (על התחרות תוכלו לקרא בכתבה שכאן).


אתחיל בפרס הראשון בקטגוריית (איך לא?...) מצויינות בכתיבה. הפרס ניתן לחברת Envision Pharma Group, שבשיתוף עם העמותה הבריטית לאקטודרמל דיספלזיה (תסמונת נדירה), כתבה ועיצבה חוברת הסברה למטופלים שמיועדת לשתי מטרות – להסביר על התסמונת לילדים שלוקים בה וליצור אמפתיה ויחס חיובי כלפי אותם ילדים. ילדים עם התסמונת הזו סובלים מבריונות מצד ילדים אחרים. הקמפיין, שנקרא ‘Everybody’s Different’, מעודד את הילדים לקבל את השונות שלהם, ואת השונות של אחרים, ומצד שני להבין איך היחס וההתנהגות של הסביבה משפיעים על ילד עם אקטודרמל דיספלזיה.


השפה ידידותית לילדים, והקמפיין מבוסס על חומרים רפואיים מהימנים ודוגמאות שנבחרו בקפידה כדי לעורר

את מעורבותם של ילדים וכך ליצור חומרי הסברה יעילים. לפני השקת החוברת החברה בדקה את הטקסטים אצל ילדים שאמורים לקרא אותם, ודאגה לחדד ולהשחיז מילים בהתאם להערות שהיא קיבלה.

מקום ראשון: ״כולם שונים״ שפה שמתאימה לילדים, נתונים מדעיים אמינים ואמפתיה אמיתית.

מה השופטים אמרו על הקמפיין: ״הקמפיין פגע בול במטרה וראוי לניצחון! הוא כלל את כל החומר הנחוץ, היה קל להשתמש בו והוא נכתב עם המון אמפתיה כלפי הילדים שסובלים ממחלה נדירה זו. הויזואלים משכו את העין ועזרו לספר את הסיפור, והמדע מדויק. קל לדמיין שהחומרים שנכתבו בקמפיין זה ישמשו מורים בבתי ספר אם וכאשר יצטרכו לדבר על התסמונת או הורים שילדיהם סובלים ממנה. הסברים פשוטים אך ברורים עוזרים להבין טוב יותר ולעודד אמפתיה בקרב ילדים אחרים בכיתה, ונקווה שגם יעזרו להפחית את הבריונות״.


שותף אמיתי לדרך, בזכות האחיות

ועכשיו, ברוח התקופה ושביתת האחיות, אדבר על המקום הראשון בקטגוריית ״מצויינות בתקשורת דרך פגישות״. חברת טילוטס פארמה (Tillotts) היא חברה קטנה יחסית, שוויצרית, שמתמחה בעיקר במחלות מעי-דלקתיות. החברה זיהתה את החוסר בהזדמנויות העשרה מקצועית שיש לאחיות IBD, הלקוחות העיקריים של החברה. טילוטס רצתה לפתח תוכנית שבאמצעותה תשפר את יכולות וידע האחיות, תשפר את הטיפול שחולים מקבלים, תכיר ותתגמל את האחיות, ותרחיב ותעמיק את קשרי הלקוחות שלה. חברת טילוטס התחברה עם חברת Jango Communications, שיצרה תוכנית חדשנית, רב-תחומית, שתאפשר להשיג את המטרות השונות של החברה.


חברת ג׳נגו כינסה וועדת היגוי ופיתחה את התוכנית על בסיס התובנות של הוועדה. הפתרון היה יצירת תוכנית חינוך והכרה באחיות IBD.

פגישת אחיות שהביאה לשיפור השירות למטופל, להכרה באחיות ולהעלאת החברה על מפת השותפים לדרך

לפני הפגישה, המוזמנים יכלו לשלוח מידע על פרוייקט ה-IBD כדי להשתתף בתחרות הפרסים למצויינות אחיות IBD. האירוע כלל פגישת העשרת ידע, הרצאות וסדנאות שונות. לאחר מכן התקיים ערב הוקרה, שם סיפרו על הפרוייקטים השונים שבהם מעורבות האחיות, וחולקו פרסים. הפגישה הראשונה נחלה הצלחה גדולה, האחיות הזוכות דיווחו על כך שהשירותים במרכזים שלהם תוכננו מחדש בעקבות הפרס, מה שהוביל לשיפור השירות למטופלים ברחבי המדינה, וערוצי מדיה שונים ומגזינים מקצועיים הראו עניין בפרסים שהאחיות קיבלו. אך יותר מכל, חברת טילוטס כעת נחשבת לשותף מוביל ב-IBD באנגליה.


שווה להסתכל גם על ערוץ היוטיוב של החברה הצעירה, שמעלה סרטונים מקצועיים מעניינים, ובכך מחזקת את נוכחותה ואת המיצוב שלה כשותף פעיל ומקצועי בתחום ה-IBD.


מה השופטים אמרו על התוכנית: ״הפגישה היצירתית ענתה על צורך ברור. הצוות פיתח דרך מעניינת להניע את קהל היעד, וקיבל בתגובה פידבק חיובי שמוכיח כי נעשתה העלאת מודעות אמיתית״.


45 צפיות0 תגובות

Комментарии


bottom of page